logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Nokia 6020 Usunięce wszystko a coś zajmuje 2.0 MB ???

krystian333 02 Paź 2006 07:31 1041 3
REKLAMA
  • #1 3077061
    krystian333
    Poziom 11  
    Posty: 80
    Ocena: 15
    Witam
    Mam Nokię 6020 i robię przywróć ustawienia fabryczne, usunąłem wszystko z telefony (zdjęcia filmy, mmsy itp, i nic ciągle widzę że cos zajmuje 2.0MB a ja nie mam kabla do wgrania softu.
    Jak inaczej można się tego pozbyć ???
  • REKLAMA
  • #2 3077148
    wanek
    Poziom 19  
    Posty: 344
    Pomógł: 23
    Ocena: 1
    przeflashuj jafem lub czyms innym
  • REKLAMA
  • #3 3077227
    krystian333
    Poziom 11  
    Posty: 80
    Ocena: 15
    wanek napisał:
    przeflashuj jafem lub czyms innym


    Co to jest "Jaf" - tylko że ja nie mam żadnego kabla do flashowania, tylko do wgrywania obrazków itp. ?

    Dodano po 5 [godziny] 9 [minuty]:

    Czyli rozumiem że jedyna opcja aby ten wadliwy wskaz (który wskazuje 2.0Mb zajętości) znikł i zwolnił miejsce to zmiana oprogramowania ?
    Sprubuje jeszcze ściągnąć jakiś nowszy program i wejść na tel przez kabel może tam będzie widać coś więcej...tylko że jest problem z programem.
    Może wiecie jaki program czyta tą komórkę.

    Mam MMB 2.2 Full i tylko wykrywa RM-30 a dalej nic nie można zrobić, nie zczytuje telefonu.
    Dalej mam Oxygena 2.6 Full i wykrywa połączenie na DKU-5 ale też nie zczytuje.
    ten sam problem mam z 3220, ale programy są dobre bo np. 6100 czy 6610 czytają dobrze.
    Jeśli ktoś wie co jest z tymi programami proszę o pomoc...
  • #4 3080066
    krystian333
    Poziom 11  
    Posty: 80
    Ocena: 15
    Koniec postu oddałem tel...
REKLAMA