Witam
Mam Nokię 6020 i robię przywróć ustawienia fabryczne, usunąłem wszystko z telefony (zdjęcia filmy, mmsy itp, i nic ciągle widzę że cos zajmuje 2.0MB a ja nie mam kabla do wgrania softu.
Jak inaczej można się tego pozbyć ???
Mam Nokię 6020 i robię przywróć ustawienia fabryczne, usunąłem wszystko z telefony (zdjęcia filmy, mmsy itp, i nic ciągle widzę że cos zajmuje 2.0MB a ja nie mam kabla do wgrania softu.
Jak inaczej można się tego pozbyć ???