Od dzisiaj mam pewien beznadziejny problem i stalo sie to zupelnie naglem bo naprawde nie mam pojecia co jest tego powodem... kiedy tylko wchodze do katalogu z jakims plikiem .avi pojawiaja mi sie nastepujace komunikaty (zalaczniki) i naprawde nie mam pojecia o co tu chodzi
W czym moze byc problem?
POZDRAWIAM i zgory dziekuje za rady
POZDRAWIAM i zgory dziekuje za rady