Witam
Próbuję naprawić k700i, początkowo problem polegał na tym, że wieszał się przy wyborze języka. Potem zapalał się biały ekran i tak w kółko.
W załączniku print screen z tornada, w kilku miejscach widać że jest inny cid.
Prosze o radę co teraz zrobić? Jedyne oprogramowanie jakie mam do k700 to z cidem 29 i tornado
pozdrawiam
Próbuję naprawić k700i, początkowo problem polegał na tym, że wieszał się przy wyborze języka. Potem zapalał się biały ekran i tak w kółko.
W załączniku print screen z tornada, w kilku miejscach widać że jest inny cid.
Prosze o radę co teraz zrobić? Jedyne oprogramowanie jakie mam do k700 to z cidem 29 i tornado
pozdrawiam