logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Sony Ericsson K700i - biały ekran, różne CID-y, jak naprawić?

arhis 03 Paź 2006 20:53 1179 4
REKLAMA
  • #1 3082321
    arhis
    Poziom 13  
    Posty: 120
    Ocena: 7
    Witam

    Próbuję naprawić k700i, początkowo problem polegał na tym, że wieszał się przy wyborze języka. Potem zapalał się biały ekran i tak w kółko.

    W załączniku print screen z tornada, w kilku miejscach widać że jest inny cid.

    Prosze o radę co teraz zrobić? Jedyne oprogramowanie jakie mam do k700 to z cidem 29 i tornado

    pozdrawiam
    Załączniki:
    • 1.JPG (46.87 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
  • REKLAMA
  • #2 3082511
    KarizmoGSM

    Poziom 28  
    Posty: 1151
    Pomógł: 95
    Ocena: 292
    Witam

    Co do wyboru języka „wieszanie” to standard w tych modelach szukaj pod Freez juz o tym było a co do cidów to prze fleszuj i powinno byc ok tylko na cid 36 tu mas najnowszego USB Smarta 8.4

    http://www.softgsm.pl/articles.php?lng=pl&pg=66
    Konto firmowe:
    KariMax Paweł Kalkowski
    Kronikarska 8, Łódź, 92-624 | Strona WWW: www.cfiat.pl
  • REKLAMA
  • #3 3083852
    arhis
    Poziom 13  
    Posty: 120
    Ocena: 7
    Witam

    A mógłby ktoś podesłać link do pełnego gdfs k700 cid 36 brown?


    do k700 mam jedynie takie pliki
    X_K700_CDA102286-8_R7A_GenericRussia.bib
    X_K700_CXC125821_EU1_R2AY004
    X_K700_CXC125822_EMEA1_R2AY004
  • REKLAMA
  • #4 3085457
    sony5429
    Poziom 15  
    Posty: 172
    Pomógł: 6
    Ocena: 2
    chyba to ?
    Załączniki:
    • k700_gdfs.bin.zip (8.73 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
  • #5 3090518
    arhis
    Poziom 13  
    Posty: 120
    Ocena: 7
    Dzięki ale to nie jest ten plik, chodzi mi o PEŁNY gdfs.
REKLAMA