Witam mam K700i i jak wlaczam go to pokazuje sie bialy ekram chcialem wgrac nosy soft bo telefon nie upadl ale nie wiem jaki mam CID a "Sony Ericsson Remote Unlocker" nie reaguje wogle zeby szczytac CID i znalazlem tylko CID 29 i nie wiem czy go wgrywac bo slyszalem ze nie mozna wgrac nizszej wersji mam kabelek pod coma przerobiony co mi radzicie!