Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Tektronix
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Plik z ustawieniami kont e-mail w MS Outlook (nie Express)

08 Paź 2006 20:22 2452 4
 • Poziom 17  
  Witam

  Kiedyś zrobiłem sobie konta na kilku portalach, ale niestety zapomniałem haseł. Chciałbym je odsyskać tylko nigdzie nie mogę znaleźć gdzie MSO przechowuje info o kontaktach. Nie pomagają opcje import/eksport.
  Właściwie to przesiadłem się już na inny system, ale jeszcze tą kopie zostawiłem i mogę skopiować pliki do nowej Windy, tylko nie wiem właśnie które. A najlepiej byłoby wyexportować te dane do Thunderbirda, bo obecnie z niego chciałbym skorzystać.

  Dodam że szukałem tego w necie, ale nie udało mi się znaleźć niczego konkretnego :cry:

  Liczę na Waszą pomoc ;)
 • Tektronix
 • Poziom 22  
  witam jest to klucz rejestru:

  HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Internet Account Manager\Accounts\

  tamto co podal poprzednik to sa wszystkie wiadomosci, pozdrawiam
 • Tektronix
 • Poziom 14  
  jak masz konta sprawdż w opcjach zapomniałem hasła - przypomnienie na serwerze oczywiście, jak i to zapomniałeś to moja rada na przyszłość -pamiętaj :). Jeśli bawiłeś się między czasie w czyszczenie rejestru albo jakieś formaty to zapomnij o odzyskaniu haseł. Jedyny ratunek to help w obsłudze kont na danym serwerze ewentualnie prośba do pomocy technicznej serweru o ujawnienie hasła ale nigdy tego nie praktykowałem i nie wiem czy to da jakiś rezultat.
 • Poziom 17  
  w tym kluczu jest info tylko o jednym koncie i to nawet nie o koncie domyślnym. I akurat do tego znam hasło ;) Także nie to, ale dzieki
 • Spec od komputerów
  W tym kluczu (dokładnie w podkluczach "cyfrowych"), są informacje o wszystkich kontach e-mail ustawionych w programie Outlook/Outlook Express dla zalogowanego użytkownika.
  Oczywiście o ile konta nie zostały usunięte.