Witam. Mam pytanko: nie moge zestroić oryginalnego pilota. Czy jak kupie np. na allegro jakiś sterownik z pilotami to bedzie to chodziło? Jezeli tak to prosze jakieś linki do sprawdzonych sterowników. Prosze o wskazówki
Dodano po 1 [minuty]:
Chodzi mi o seata cordobę z 98 roku 1,9 tdi. W oryginale jest centralny zamek
Dodano po 1 [minuty]:
Chodzi mi o seata cordobę z 98 roku 1,9 tdi. W oryginale jest centralny zamek