logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Centralny zamek, seat, problem ze strojeniem pilota

cerzam 08 Paź 2006 22:05 1275 1
REKLAMA
  • #1 3098600
    cerzam
    Poziom 10  
    Posty: 49
    Ocena: 12
    Witam. Mam pytanko: nie moge zestroić oryginalnego pilota. Czy jak kupie np. na allegro jakiś sterownik z pilotami to bedzie to chodziło? Jezeli tak to prosze jakieś linki do sprawdzonych sterowników. Prosze o wskazówki

    Dodano po 1 [minuty]:

    Chodzi mi o seata cordobę z 98 roku 1,9 tdi. W oryginale jest centralny zamek
  • REKLAMA
  • #2 3099604
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
REKLAMA