Witam mam taki problem wskaznik paliwa waruje znaczy raz pokazuje ze jest paliwo a raz ze bak jest pusty dzieje sie to gdy jade tylko. Czy to moze byc wskaznik poziomu paliwa w baku uszkodzony ??
Dzieki pozdarawiam
Dzieki pozdarawiam
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam