logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Ford Fiesta 92' - niestabilny wskaźnik paliwa podczas jazdy, co może być przyczyną?

robertdriver 09 Paź 2006 13:04 1939 5
REKLAMA
  • #1 3099854
    robertdriver
    Poziom 10  
    Posty: 56
    Ocena: 3
    Witam mam taki problem wskaznik paliwa waruje znaczy raz pokazuje ze jest paliwo a raz ze bak jest pusty dzieje sie to gdy jade tylko. Czy to moze byc wskaznik poziomu paliwa w baku uszkodzony ??
    Dzieki pozdarawiam
  • REKLAMA
  • #2 3099874
    polo
    Poziom 15  
    Posty: 95
    Pomógł: 3
    Ocena: 34
    na 90% czujnik
  • REKLAMA
  • #3 3099914
    looco5
    Poziom 16  
    Posty: 303
    Pomógł: 4
    Ocena: 66
    90,5% czujnik
  • REKLAMA
  • #4 3100737
    paczek22
    Poziom 14  
    Posty: 107
    Pomógł: 3
    Ocena: 45
    Uszkodzony czujnik w baku lub zwarcie do masy przewodu od wskaźnika doczujnika poziomu paliwa
  • REKLAMA
  • #5 3100898
    goldwinger
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 6904
    Pomógł: 531
    Ocena: 2096
    a ja tam stawiam na czujnik. Nie wiem czy kłopotliwe jest jego wyjęcie w fieście jeżeli nie to wyciągnij go i sprawdź
  • #6 3134968
    robertdriver
    Poziom 10  
    Posty: 56
    Ocena: 3
    Witram przyczena byl prztarty pływak w fiescie bylo tylko dość kłopotliwe wyciągnięcie baku bo inaczej nie da sie tego zrobic dzieki temat uwazam za zmkniety :)
REKLAMA