logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Polar PDS 885. Grzałka się spaliła. Grzała jedna strona.

miki1966 09 Paź 2006 19:39 1477 3
REKLAMA
  • #1 3101059
    miki1966
    Poziom 2  
    Posty: 2
    Problem z grzalka,spalila sie i grzala tylko jedna strona.Kupilem nowa po dwoch praniach grzalka grzeje znowu tylko jedna strona a druga spalona az zrobila sie dziura i oczywiscie nie grzeje wody.Sprawdzalem miernikiem prad na grzalce jest.Bardzo prosze o podpowiedz.
  • REKLAMA
  • #2 3101174
    staszekf
    Poziom 33  
    Posty: 1930
    Pomógł: 204
    Ocena: 498
    Do sprawdzenia układ hydrostatu i hyrostat być może grzałka jest włączana bez wody i przez to się pali.Pozdrawiam
  • REKLAMA
  • #3 3101297
    miki1966
    Poziom 2  
    Posty: 2
    Czy ja jako laik jestem w stanie to sam sprawdzic i dojsc przyczyny.Jak to zrobic.Dziekuje za odpowiedz.
  • #4 3102449
    Topolski Mirosław
    Moderator Elektrotechnika
    Posty: 7144
    Pomógł: 355
    Ocena: 1609
    miki1966 napisał:
    Czy ja jako laik jestem w stanie to sam sprawdzic i dojsc przyczyny.Jak to zrobic.Dziekuje za odpowiedz.

    Witam
    Jeśli potrafisz się posługiwać miernikiem i umiesz czytać schematy to tak.Podrawiam.
REKLAMA