witam poszukuje schematu swiateł halogenowych do samochodu uprzywilejowanego. konkretnie halogenów 2 x 55W na przodzie samochodu! jak je sterować z przekażnika czy z tranzystora?? dzieki za pomoc pozdrawiam
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam