Witam
Tam nic nie trzeba ustawiać zapłon jest bezstykowy i sterowany ze sterownika wtrysku paliwa.
Jest to silnik o mocy 44kW na monowtrysku, sterownik MULTEC. Pozdrawiam.
nie da się ustawić bez lampy.Dawniej byli spece,że ustawiali na słuch,ale powymierali Ustawia się na 10 st.przed zz,obracając aparatem.
Sterownik musi byc wprowadzony w tyb regulacji zapłonu