Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mercedes Sprinter 316 CDI wznowienie tematu

10 Paź 2006 18:45 2662 8

• Poziom 21  
    Chciałem dowiedzieć się czy jest możliwość podłączenia centralnego zamka w samochodzie jak w temacie. Nadmienię że w aucie tym moduł centralnego steruje zarówno przednimi drzwiami i drzwiami na pace przelącznikiem w kabinie.Inną sprawą jest opcja że po uruchomieniu silnika drzwi na pace zamykają się automatycznie a sterownik centralnego jest prawdopodobnie cyfrowy.Miałbym zatem gorącą prośbę o opinię fachowców ktorzy montowali alarm w takim samochodzie o wyrażenie opinii czy pod zwykły auto alarm da się podlączyć centralny i ewentualnie jakie impulsy i pod które przewody na module się podpiąć.
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Poziom 32  
    Możesz podłączyć zwykły alarm przez przekaźniki lub jeżeli masz fabrycznego pilota, zamontować bezpilotówkę.
  • Poziom 19  
    A który rok tego auta?
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Użytkownik usunął konto  

• Poziom 21  
    Rok auta to 2004. Do norberta.s.jak sprawdzałem kontrolką to tylko gdy dotykałem do jednej nóżki naprzemian masą to drzwi wszystkie na raz się otwierały i po ponownym dotknięciu masą na tę samą nóżkę drzwi się zamykaly a znalazłem inną jeszcze nóżkę ale po dotykaniu masą zamykały i otwieralysię tylko drzwi na pace.Nie wiem co jest grane.W serwisie twierdzą że normalnym alarmem centralnego się nie da zrobić ale mi się nie chce wierzyć.Może byś mi podał na które przewody trzeba podać te masy./Oczywiście jakie kolory?
  • Poziom 32  
    Ja robię to wysterowaniem siłowników, przecinam dwa przewody ze sterownika i przekaźnikami wysterowuję zasilanie siłowników. Działa.

Dodano po 4 [minuty]:

Ooo! Nawet Cobra tak zaleca!
  • Poziom 32  
    No właśnie o wysterowaniu siłowników napisałem... Co do lutowania na laminacie, sposób dobry tylko czy kolega sobie poradzi?