Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki termostat do pieca CO dwufunkcyjnego

12 Paź 2006 00:49 9383 5
  • Poziom 12  
    Witam :D
    Bardzo prosze o doradzenie mi jaki ma kupić termostat do pieca gazowego dwufunkcyjnego Termet . Dzisiaj był fachowiec do przeczyszczenia pieca przed sezonem zimowym . Poprosiłam go o regulacje ponieważ moje rachunki za gaz wyniosły średnio 450,- (m-c; 56 m2) . On mi powiedział , że piec jest dobry tylko muszę wymienić termostat . Szukałam w necie ale tego jest bardzo dużo i są różne ceny . Jaki wybrać :cry::cry::cry:
    Pozdrawiam Dżenka[/url]
  • Poziom 11  
    Polecam www.eko-serwis.sklep.pl

Duzy wybór termostatów i naprawdę tanio.
    Produkty firmy Elektroblock i bez żadnych problemów podłączysz do swojego termeta
  • Poziom 12  
    Dziękuje za odpowiedzi
    Odwiedziłam kilka sklepów (ceny:D) i w ostatnim powiedziano mi , że żaden z tych termostatów nie pasuje do mojego pieca (Predom-Termet starszy typ) ponieważ ma on 3 żyłowy kabel który idzie do mojego obecnego termostatu
    ( Termet z 3 pokrętłami) a obecne termostaty mają wyjścia na 2 kable.
    No i teraz klops :cry:
    Czy może ktoś wie jaki termostat by mi pasował :|
  • Poziom 33  
    To żle powiedzieli, pasuje każdy z opisanych przez nas.
    Te termostaty mają własne zasilanie a termetowski potrzebuje zasilania z kotła stąd trzeci przewód.
    Kup którykolwiek a my powiemy jak podłączyć.
  • Poziom 12  
    Przepraszam , że nie odpowiedziałam od razu :cry:
    Ale sprawy się tak ułożyły, na razie używam starego termostatu i sama reguluje temperaturę dobrze , że ta zima jest łagodna i piec często się nie włącza . Bardzo dziękuję za pomoc
    Pozdrawiam Dżenka