witam
mam problem z radiem
po właczeniu radio pierdzi i wydaje różne dźwieki, dopieru po kilku minutach pracy jest dobry odsłuch
co to może być?
proszę o pomoc lub schemat radia
pozdrawiam
dallas0(_at_)poczta.fm
mam problem z radiem
po właczeniu radio pierdzi i wydaje różne dźwieki, dopieru po kilku minutach pracy jest dobry odsłuch
co to może być?
proszę o pomoc lub schemat radia
pozdrawiam
dallas0(_at_)poczta.fm