Witam, mam dostać taki jak w temacie magnetofon na serwisowanie, wydaję mi się, że elektronika mechanizmu jest niekompletna.
Z układu sterowania idą dwie taśmy jedna szeroka (biała) i wąska (4-przewodowa)i leżą luzem. Prosiłbym jak ktoś ma możliwość zrobić zdjęcie tyłu mechanizmu i ew. wypowiedzieć się w tej sprawie.
Zaznaczam, że na chwilę obecną nie mam magnetofonu na stanie. Tak więc szczegóły podam na dniach.
Zdjęcie jakim dysponuje przedstawiam niżej:
Nurtuje mnie także ta złączka koło silnika, tzn. z tej perspektywy nie widać na jaką taśmę jest przeznaczona...
Z układu sterowania idą dwie taśmy jedna szeroka (biała) i wąska (4-przewodowa)i leżą luzem. Prosiłbym jak ktoś ma możliwość zrobić zdjęcie tyłu mechanizmu i ew. wypowiedzieć się w tej sprawie.
Zaznaczam, że na chwilę obecną nie mam magnetofonu na stanie. Tak więc szczegóły podam na dniach.
Zdjęcie jakim dysponuje przedstawiam niżej:
Nurtuje mnie także ta złączka koło silnika, tzn. z tej perspektywy nie widać na jaką taśmę jest przeznaczona...