Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pioneer KEH P-11 ze zmieniarką. Nie działa zmieniarka.

14 Paź 2006 17:56 1129 5
  • Poziom 2  
    Witam.
    Niedawno kupiłem radio Pioneer KEH P-11 w komplecie ze zmieniarką.
    Po podłączeniu w samochodzie nie mogę uruchomić zmieniarki CD (w poprzednim wszystko działało ). Nie mam instrukcji i był bym bardzo wdzieczny za pomoc.
    Dzięki.
    Pozdrawiam.
  • Pomocny post
    Poziom 22  
    czesc mam taki sam zestaw ze zmieniarka i zmieniacz musi byc zasilany osobnym zasilaniem plus kabel sygnalowo sterujacy
    zmieniacz uruchamiam przyciskiem power naciskajac go raz wlacza sie radyjko a drugie przycisniecie wlacza zmieniarke
    pozdrawiam
  • Poziom 2  
    Zmieniacz ma zasilanie (naciskając przycisk w zmieniaczu wysuwa się magazynek na CD) i kabel sterujący też jest podłączony . Naciskając raz przycisk power (Source) radio się włącza naciskając jeszcze raz (powinien się włączyć CD) wyłącza. Wczoraj przez przypadek udało mi się włączyć CD (nie wiem w jaki sposób) wszystko działało. Jak zmieniłem CD w magazynku problem znów się pojawił. I dalej nie wiem co zrobić?????
  • Pomocny post
    Poziom 20  
    Sprzet juz troche wiekowy ale sprawdz czy nie ma zimnych lutów na gniazdach wejsciowych zmieniarki
  • Poziom 2  
    Sprzęt juz działa. Chciałem przelutować gniazdo, otworzyłem zmieniarke, a feler tkwił w czym innym. Kawałek papieru blokował, dźwignię do wyciągania płytek (skąd sie tam wziął nie mam pojęcia). Usunąłem go no i ... działa. :D
    Dzięki za pomoc . Pozdrawiam!!!.