Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HP 5L drukuje pół strony a później tylko pionowe kreski...

marwis 15 Paź 2006 09:50 1603 3
  • #1 15 Paź 2006 09:50
    marwis
    Poziom 11  

Witam. mam nietypowy problem. Drukarka w windows'ie XP drukuje połowę tekstu a póżniej tylko pionowe kreski (np pionowa kreska tam gdzie jest literka "p"). Drukowałem stronę testową i było ok. Nie wiem czy jest problem z wordem 2000 czy może to sterowniki. Podłączyłem drukarkę do innego kompa i na oryginalnych sterownikach windowsa XP jest ok w wordzie2000. Proszę o jakieś wskazówki. Dodam tylko że próbowałem instalować oryginalne stery ze strony HP ale nic się nie zmieniło... :(

0 3
  • #2 15 Paź 2006 11:19
    a_pawel
    Poziom 27  

A zainstaluj sterowniki od 6L lub ogólne laser jet.
    Pozdrawiam

0
  • #3 15 Paź 2006 11:54
    gr86
    Poziom 16  

a może za mało pamięci masz w drukarce??

Bo jak ja do swojej dołożyłem jeszce 8 MB to teraz nie ma problemu z trudnymi wydrukami.

albo software musisz zmienić!!

ja mam HP 6p i windows sam ma do niej sterowniki i tam mam jeszce taka opcje, zeby załadować własną czcionkę

pozdrawiam gr86

0
  • #4 15 Paź 2006 21:01
    marwis
    Poziom 11  

Dzięki za pomoc. Wydaje mi się że problem leżał po stronie MS Word. Otóż drukowałem dokumenty, które zostały stworzone w dosyć starej wersji. Spróbowałem wydruków z notatnika, później stworzyłem nowe dokumenty w wordzie i wszysko ok. Stare nadal drukowało z błędami. Dziwny przypadek ale przynajmniej udało się... dzięki i pozdrawiam

0
  Szukaj w 5mln produktów