mam mały problem ze sterownikiem oświetlenia wnetrza kabiny. kupiłem układzik który sciemnia oświetlenie złacza je po otwarciu centralnego zamka sciemnia po zamknieciu i takie inne bajerki ale jest strasznie szuły na wszelkie rżnice masowe w samochodzi i gdy otweram np elektryczne szyby włacza sie lampka. gdy spuścze czy dodam gazu to samo. jak mozna t zmodernizowac by ta czułość znikła i dopiero reagował do dostaiu konkretnej masy?