Pacjent jak w temacie.
Samochod trafil mi sie juz z ta usterką :
Brak sterowania szybami elektrycznymi ( są tylko przednie i nie działają ani z kluczykiem ani przy otwartych dzwiach nawet podświetlenia przycisków brak ).
Brak podświetlenia deski , licznika ( elektroniczny ) - licznik km nie działa ani termometr , kontrolki są oraz sygnalizacja otwartych dzwi na wyświetlaczu środkowym.
Nie działa wskaźnik paliwa.
Pozostałe funkcje są czyli światła itd samochód odpala , kontrolki się pojawiają jak trzeba itd. klimatronic działą , nawet lusterka elektr. działają , centr. zamek również. Całkowita sprawność jeżeli chodzi o resztę.
Sprawdziłem już co mogłem czyli wszystkie dostępne bezpieczniki ( pod podszybiem oraz deską rozdzielczą również )i i połączenia instalacji przy progu kierowcy. Samochód nie ma modułu komfortu. Posiada alarm fabryczny który działa. Nie mam pojęcia o co może chodzić. Z książki mam troche schematów elektrycznych aczkolwiek są jedynie poglądowe ( seria sam naprawiam ). Może ktoś się zlituje zanim zamarznę w garażu z resztką włosów na głowie ? Podpowie mi ktoś czego mam szukać?
Samochod trafil mi sie juz z ta usterką :
Brak sterowania szybami elektrycznymi ( są tylko przednie i nie działają ani z kluczykiem ani przy otwartych dzwiach nawet podświetlenia przycisków brak ).
Brak podświetlenia deski , licznika ( elektroniczny ) - licznik km nie działa ani termometr , kontrolki są oraz sygnalizacja otwartych dzwi na wyświetlaczu środkowym.
Nie działa wskaźnik paliwa.
Pozostałe funkcje są czyli światła itd samochód odpala , kontrolki się pojawiają jak trzeba itd. klimatronic działą , nawet lusterka elektr. działają , centr. zamek również. Całkowita sprawność jeżeli chodzi o resztę.
Sprawdziłem już co mogłem czyli wszystkie dostępne bezpieczniki ( pod podszybiem oraz deską rozdzielczą również )i i połączenia instalacji przy progu kierowcy. Samochód nie ma modułu komfortu. Posiada alarm fabryczny który działa. Nie mam pojęcia o co może chodzić. Z książki mam troche schematów elektrycznych aczkolwiek są jedynie poglądowe ( seria sam naprawiam ). Może ktoś się zlituje zanim zamarznę w garażu z resztką włosów na głowie ? Podpowie mi ktoś czego mam szukać?