Witam
Od niedawna posiadam taki piec ,ale w wersji podstawowej - jak sie okazało bez sterowania zaworem trójdroznym i czujnika temperatury pomieszczenia. Poszukuje więc schematu albo chociaz
rozpiski złącza do modułu MM1 - sterujacym siłownikiem zaworu trójdroznego, oraz wartosci i typu czujnika (termistor + opornik lub potencjometr) temperatury pomieszczenia TWR 1 lub TWR 2.
Wiem że w serwisie jest to dostepne ale ich ceny...........
Chetnie też wymienił bym sie doświadzceniem w dostosowaniu sterownika TAC do oszczędnego użytkowania tego pieca.
Mój zestaw to piec KN18 DP + zasobnik 200l powierzchnia 120m.
Pozdrawiam
Od niedawna posiadam taki piec ,ale w wersji podstawowej - jak sie okazało bez sterowania zaworem trójdroznym i czujnika temperatury pomieszczenia. Poszukuje więc schematu albo chociaz
rozpiski złącza do modułu MM1 - sterujacym siłownikiem zaworu trójdroznego, oraz wartosci i typu czujnika (termistor + opornik lub potencjometr) temperatury pomieszczenia TWR 1 lub TWR 2.
Wiem że w serwisie jest to dostepne ale ich ceny...........
Chetnie też wymienił bym sie doświadzceniem w dostosowaniu sterownika TAC do oszczędnego użytkowania tego pieca.
Mój zestaw to piec KN18 DP + zasobnik 200l powierzchnia 120m.
Pozdrawiam