Pobiera wode,odprowadza, grzeje, programator się nie obraca samoczynnie.Przy przestawieniu ręcznie dochodzi to pewnego momentu i staje.Problem sie powtarza na każdym programie.Jaki jest przypuszczalny koszt naprawy i co należy wymienić.POZDRAWIAM I Z GÓRY DZIĘKUJE ZA POMOC