witam,
koleżanka kupiła takowy telefon dwa tygodnie temu. od samego początku pojawia się dziwny problem - gdy prowadzi się rozmowę początkowo wsio jest w porządku. Jednak po pewnym czasie zaczynają się przerwy - słychac co drugie słowo. Zasięg cały czas prawie pełny. Ktoś coś może poradzić ?
pozdr,
geniusm
koleżanka kupiła takowy telefon dwa tygodnie temu. od samego początku pojawia się dziwny problem - gdy prowadzi się rozmowę początkowo wsio jest w porządku. Jednak po pewnym czasie zaczynają się przerwy - słychac co drugie słowo. Zasięg cały czas prawie pełny. Ktoś coś może poradzić ?
pozdr,
geniusm