Witam.
Mam mały problem z zasilaczem w w/w telewizorze, a mianowicie jedyne co wydaje z siebie to pisk wysokiej częstotliwości. Chciałem zmierzyć P1-320V ale niestety zero. Sprawdziłem rezystancję izolacji dławika 5504 między dwoma uzwojeniami i wynosi ona około 5kΩ. Nie wiem za bardzo czy to wina dławika czy należałoby sprawdzić jeszcze mostek 6506 S1NB60.
Pozdrawiam
Mam mały problem z zasilaczem w w/w telewizorze, a mianowicie jedyne co wydaje z siebie to pisk wysokiej częstotliwości. Chciałem zmierzyć P1-320V ale niestety zero. Sprawdziłem rezystancję izolacji dławika 5504 między dwoma uzwojeniami i wynosi ona około 5kΩ. Nie wiem za bardzo czy to wina dławika czy należałoby sprawdzić jeszcze mostek 6506 S1NB60.
Pozdrawiam