Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

samsung DSB-S305G polsat problem

waljo 23 Oct 2006 20:31 4445 6
    waljo
    Level 21  
    Co prawda znalaz貫m jeden temat ale nie rozwi您a這 to problemu. Polega on na tym, 瞠 na tym tunerze jest tylko oko這 180 wszystkich znalezionych kana堯w, a my郵, 瞠 powinno ich by wi璚ej. Co zrobi aby znale潭 wszystkie?. Pr鏏owa貫m w ustawieniach transponder闚 "wszystkie " ale znalaz tylko 11.
    Czy mo瞠 ktos z koleg闚 wie jak to zrobi?, tak krok po kroku.
    Dzi瘯i
  • Helpful post
    MieteX 2005
    Level 15  
    waljo wrote:
    Co prawda znalaz貫m jeden temat ale nie rozwi您a這 to problemu. Polega on na tym, 瞠 na tym tunerze jest tylko oko這 180 wszystkich znalezionych kana堯w, a my郵, 瞠 powinno ich by wi璚ej. Co zrobi aby znale潭 wszystkie?. Pr鏏owa貫m w ustawieniach transponder闚 "wszystkie " ale znalaz tylko 11.
    Czy mo瞠 ktos z koleg闚 wie jak to zrobi?, tak krok po kroku.
    Dzi瘯i

Rozchodzi si o to 瞠 Polsat Cyfrowy 豉duje swoj list ulubionych jako pierwsz i aktualizuje tylko t list, poprostu sprubuj zmienic list ulubionych z Cyfrowego Polsatu na list wszystkie kana造 i dopiero wtedy zobaczysz 瞠 masz wszystkie kana造.
    waljo
    Level 21  
    Ale na tej li軼ie wszystkich kana堯w jest tylko oko這 170 i nie mog znale潭 wi璚ej.
    W tym artykule kt鏎y znalaz貫m pisa這 co o "TR" a p騧niej "wszystkie", ale nie wiem czy zmiana tego TR nie poprzestawia ca貫go tunera.
    Ten parametr TR jest od 1 do 95 - co to jest?
  • Helpful post
    konradzki
    Level 14  
    nie pamietam dokladnie menu samsunga ale musisz wyszukac kanaly niekodowane , w ktoryms oknie gdzie masz nazwy satelitow przy hotbirdzie ustawiasz na niekodowane i robisz wyszukiwanie dopiero po tym na liscie wszystkie kanaly bedziesz mial wiecej kanalow, jak bys mial dalej problem to zadzwon do mnie 044 647 16 80 w godz 10-18 jak bedziesz przy dekoderze,
    nie mam akurat takiego zeby sprawdzic jak to dokladnie jest
    powodzenia
    waljo
    Level 21  
    Po kilku pr鏏ach wygl康a to tak, trzeba ustawi manu - skanowanie transponder闚 - wybra satelit potem u篡 odpowiedniego transpondera i przej嗆 ni瞠j na tryb przeszukiwania - wszystkie.
    Po tych czynno軼iach tuner znajduje wszystkie kana造 radiowe i telewizyjne z ustawionego przez nas satelity i transpondera. Analogicznie postepujemy przy innych satelitach. Troch pracoch這nne ale w ten spos鏏 wyszuka貫m oko這 1500 kana堯w. Wszystkie kana造 s instalowane w g堯wnej li軼ie potem z niej przenosimy do ulubionych.
    Dzi瘯i wszystkim za pomoc i podpowiedzi.
    Zamykam temat.
    jarsmok
    Level 1  
    Witam
    Nie wiem jak u Was ale ja zauwa篡貫m problem z w豉sn list ulubionych. Ot騜 programy kt鏎e wyszukiwa貫m po TR na li軼ie wszystkich program闚 dzia豉j gdy przerzuc je do swojej listy ciemno嗆 i komunikat "Szukam sygna逝-brak sygna逝"
    adamskiteam
    Level 11  
    Szkoda ze nie ma odpowiedniego oprogramowania zeby wgrac liste po rs32.
    Moze ktos o czyms takim slyszal.
    Pozdrawiam