Jak w temacie, kupilem powyzsza plyte glowna, miala byc sprawna, okazalo sie ze jednak nie
Pytanie do was, czy cokolwiek da sie z tym zrobic?
Objawy sa takie, wlaczylem pierwszy raz kompa i odpalila, zaczal sie ladowac system(dysk z windowsem instalowanym na innej mobo z chipsetem SiS) no i niebieski ekran i reset, to normalne bo pewnie wystapil konflikt sterow
Jednak tutaj zaczely sie klopoty, komp sie zrestartowal i juz nie ruszyl ponownie...
Czasami pomaga jedynie wyjecie bateryjki, lub odlaczenie zasilania na dluzszy czas i znowu plyta rusza...
Ogolnie zawsze reset konczy sie zawiasem na 'amen'
Dodam ze czesto dzieje sie tak ze zaraz po wlaczeniu zasilania(kabel od zasilatora do gniazdka) plyta od razu rusza, nie czekajac na sygnal z przycisku power
Mialem taki przypadek i wystarczylo wymienic jeden uszkodzony kondensator...
Tutaj patrzac na PCB nie widac jakichkolwiek uszkodzen fizycznych, a mimo tego sprzedajacy sie zapiera ze ona jest napewno sprawna :?
No nie wiem, daloby sie jeszcze cokolwiek zrobic z eceeskiem??
pozdrawiam
Pytanie do was, czy cokolwiek da sie z tym zrobic?
Objawy sa takie, wlaczylem pierwszy raz kompa i odpalila, zaczal sie ladowac system(dysk z windowsem instalowanym na innej mobo z chipsetem SiS) no i niebieski ekran i reset, to normalne bo pewnie wystapil konflikt sterow
Czasami pomaga jedynie wyjecie bateryjki, lub odlaczenie zasilania na dluzszy czas i znowu plyta rusza...
Ogolnie zawsze reset konczy sie zawiasem na 'amen'
Dodam ze czesto dzieje sie tak ze zaraz po wlaczeniu zasilania(kabel od zasilatora do gniazdka) plyta od razu rusza, nie czekajac na sygnal z przycisku power
Tutaj patrzac na PCB nie widac jakichkolwiek uszkodzen fizycznych, a mimo tego sprzedajacy sie zapiera ze ona jest napewno sprawna :?
No nie wiem, daloby sie jeszcze cokolwiek zrobic z eceeskiem??
pozdrawiam