Dostalem niedawno od kumpla stary telewizor z niemiec TEC 3623VR problem jest taki ze nie moge odbierac polskich kanalow bo nie jest przestrojona fonia. Kupilem juz plytke fonii rownoleglej MJM f84 ale nigdzie nie moge znalesc schematu telewizora ani podlaczenia ,czy ktos ma moze jakies pojecie o tym? BYLBYM BARDZO WDZIECZNY DZIEKI ZA KAZDE ODPISANIE NA TEN POST Z GORY POZDRO FOR ALL