Witam BARDZO SERDECZNIE
Mam Samsunga E330 i przyjechał do mnie z Niemiec miał simlocha i angielskie Menu przed zdjeciem LOCKA mogłem zadzwonic pod 112
Gdy przyszło co do czego zdjełem Simlocka z wielkim truden nie wiem dlaczego ale poszedł ale po tym nie zobaczyłem zasiegu i nie mogłem juz zadzwonic pod 112 .
Co robić czy wymiana softu pomoże???
Jeśli pomoże wymianka softu to moge prosić Soft do tego telefonu pod TORNADO ???
Z góry SERDECZNIE DZIĘKUJE WSZYSTKIM
Mam Samsunga E330 i przyjechał do mnie z Niemiec miał simlocha i angielskie Menu przed zdjeciem LOCKA mogłem zadzwonic pod 112
Gdy przyszło co do czego zdjełem Simlocka z wielkim truden nie wiem dlaczego ale poszedł ale po tym nie zobaczyłem zasiegu i nie mogłem juz zadzwonic pod 112 .
Co robić czy wymiana softu pomoże???
Jeśli pomoże wymianka softu to moge prosić Soft do tego telefonu pod TORNADO ???
Z góry SERDECZNIE DZIĘKUJE WSZYSTKIM