Witam
Drukarka jak w temacie, przytoczę mniej więcej opis klienta. Otóż problem jest taki że nowy oryginalny tusz(magenta) nie jest akceptowany przez drukarkę(komunikat wymień pojemnik z tuszem xxx). Nie jest to kwestia indywidualnego tuszu, klient zareklamował, w międzyczasie kupił drugi, również to samo, jak otrzymał kolejny nowy z tej reklamacji bezpośrednio po wyjęciu z opakowania również był taki sam komunikat, tymczasem drukarka działa z używanym już wcześniej tuszem za każdym razem po wymianie. Wynikałoby z tego że jest problem z inicjacją nowych wkładów. Z relacji klienta wynika iż wcześniej identyczny problem był z niebieskim kolorem, ale ustąpił pola czerwonemu.
Po rozebraniu tegoż nie stwierdziłem żadnego fizycznego uszkodzenia, stacja z wkładami jest już nowsza gdzie płytka drukowana znajduje się niżej i nie była zalana ani w jakimkolwiek innym sensie uszkodzona mechanicznie, wszystko wygląda bardzo dobrze.
Co sugerujecie? Zależy mi na dobrej relacji z tym klietem, będę wdzięczny za możliwie szybką i rzeczową podpowiedź.
Pozdrawiam
Marcin
Drukarka jak w temacie, przytoczę mniej więcej opis klienta. Otóż problem jest taki że nowy oryginalny tusz(magenta) nie jest akceptowany przez drukarkę(komunikat wymień pojemnik z tuszem xxx). Nie jest to kwestia indywidualnego tuszu, klient zareklamował, w międzyczasie kupił drugi, również to samo, jak otrzymał kolejny nowy z tej reklamacji bezpośrednio po wyjęciu z opakowania również był taki sam komunikat, tymczasem drukarka działa z używanym już wcześniej tuszem za każdym razem po wymianie. Wynikałoby z tego że jest problem z inicjacją nowych wkładów. Z relacji klienta wynika iż wcześniej identyczny problem był z niebieskim kolorem, ale ustąpił pola czerwonemu.
Po rozebraniu tegoż nie stwierdziłem żadnego fizycznego uszkodzenia, stacja z wkładami jest już nowsza gdzie płytka drukowana znajduje się niżej i nie była zalana ani w jakimkolwiek innym sensie uszkodzona mechanicznie, wszystko wygląda bardzo dobrze.
Co sugerujecie? Zależy mi na dobrej relacji z tym klietem, będę wdzięczny za możliwie szybką i rzeczową podpowiedź.
Pozdrawiam
Marcin