witam! mam odnośnie pytanko czy niemiał by ktoś jakiegoś schemaciku przelącznika wejść? chodzi mi o taki przełaćznik aby przełączać kanały wejściowe z jednego na drugi we wzmacniaczu.
ale taki bardziej prościejszy pasował by a nie ze sterowaniem np: z pilota, tylko przełącznikami. Pozdawiam.