Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Tda7560 ,a moze cos lepszego w samochodzie ma ktos pomysl ??

laciaty19 31 Paź 2006 23:31 953 4
  • #1 31 Paź 2006 23:31
    laciaty19
    Poziom 9  

Tda7560 ma 4 x 30W/4 omah przy 14.4V .Troche malo... ma ktos pomysl na cos lepszego .Szukalem innych scalakow to ten jest najmocniejszy na 12v ?? Moze jakies kopmbinacje ,moze jakies podwyzszenie napicia o jakies pare voltow . CZEKAM na wasze propozycje............ pozdrawiam

0 4
  • #2 01 Lis 2006 10:57
    r2d2004
    Poziom 31  

Witam!

... dlaczego mało?? Miełeś kiedyś włączone w samochodzie na full 4 x 30 W z porządnymi głosnikami (a wiesz jaki prąd żre toto z akumulatora) ?? Wielu kolegów zapomina, że samochód to nie dyskoteka i nie do rego celu został wynaleziony. Zaznaczam, że nie jestem przeciwko posiadaniu dobrego sprzętu grającego w wozie, ale jeśli słyszę juz ze 100 metrów jak cóś takiego się zbliża do skrzyzowania, to się po prostu "pukam w czoło". Kierowcy tacy wg mnie stwarzają autentyczne zagrożenie nie tylko dla siebie, ale i dla otoczenia. Jeżeli juz chcesz koniecznie jeździć "dyskoteką na kółkach" to potrzebna jest przetwornica podnosząca napięcie i nie oparę woltów, bo to BEZ SENSU i porządne "końcówki" ze sprzętu stacjonarnego, a nie samochodowe. Poszukaj dobrze na "elce". Jest sporo na ten temat (gdzieś nawet widzałem omawianą na bieżąco konstrukcję takiej przetwornicy).

Pozdrawiam

0
  • #3 01 Lis 2006 14:10
    laciaty19
    Poziom 9  

Witam cie .Bylo by fajnie jak bys pokazal mi linka bo ja szukalem i nie moge znales takiego w miare prostego . Pozdro

0
  • #4 01 Lis 2006 22:54
    r2d2004
    Poziom 31  

... zobacz np. to (interesujace materiały o przetwornicach do wzmacniaczy samochodowych):

https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic535771.html

... jesli chcesz mieć autentyczną dyskotekę w aucie, to niestety bedziesz musiał pokonac wiele problemów związanych z konstrukcją takiego sprzętu (temat raczej nie dla początkujących). Pozdrawiam

0
  • #5 02 Lis 2006 13:53
    laciaty19
    Poziom 9  

Widze ze to troche roboty ale z gory dziki za opdowiedz . POZDRO

0