mam opla astrę clasic I. na środkowym panelu jest wyświetlacz - zegar, temperatura i data. po wyłaczeniu stacyjki nie trzyma ustawień - wszystko zeruje. dodatkowo, po przekręceniu stacyjki, zapalają sie tylko podswietlone dźwignie sterowania temperaturą, nawiewem. Główne zegary oraz w/w wyświetlacz zapalają sie dopiero po właczeniu świateł - mijania lub długich. dodatkowo w czasie jazdy potrafi zniknąć temperatura na wyśiwtlaczu - pojawiają się kreski. czy to jest jakieś zwarcie w instalacji? 