Mam Neostradę 1024 kB/s zakupioną wczoraj z modemem ZXDSL 852 i laptopa " TOSHIBA Satellite A 105 - S4284 SYSTEM UNIT " z Windows XP SP2 i tu mój problem, po 5-10 minutach od włączenia internetu monitorki internetu w pasku narzędziowym (trey) są "zamurowane" tzn. internet mi nie działa, nie mogę wyłączyć internetu poprzez monitorki i rozłączyć go, dopiero restart laptopa pomaga, ale znów po włączeniu neostrady po kilku minutach (5-10 min) mi wygasa się internet
Zmieniłem modem na SAGEMa i niestety jest to samo, czyli wina modemu odpada, dodam, że ten modem ZXDSL sprawdziłem na innym komputerze i chodzi bez najmniejszych problemów i nic internetu nie wygasza.
Już sam nie wiem co to może być, dlatego zdaję się na Was
Zmieniłem modem na SAGEMa i niestety jest to samo, czyli wina modemu odpada, dodam, że ten modem ZXDSL sprawdziłem na innym komputerze i chodzi bez najmniejszych problemów i nic internetu nie wygasza.
Już sam nie wiem co to może być, dlatego zdaję się na Was