Witam, telewizor się sam wyłaczał po kilku sekundach - przyczyną były wyschnięte kondensatory i zimne luty na płycie głównej.
Standard, pozostała jeszcze usterka która sie płynnie zmienia -
raz jest raz jej nie ma, z częstotliwością kilku herców - obraz,
szczególnie w jego krawędziach - jest "zazygzakowany" w
dość niewielkim stopniu ale jest to widoczne. Kineskop dobrze
świeci, kolory mają zbierzność, więc to raczej nie w tą stronę - gdzie szukać przyczyny ?? Mogę dorzucić zdjęcie obrazu jeżeli miało by to pomóc.
Standard, pozostała jeszcze usterka która sie płynnie zmienia -
raz jest raz jej nie ma, z częstotliwością kilku herców - obraz,
szczególnie w jego krawędziach - jest "zazygzakowany" w
dość niewielkim stopniu ale jest to widoczne. Kineskop dobrze
świeci, kolory mają zbierzność, więc to raczej nie w tą stronę - gdzie szukać przyczyny ?? Mogę dorzucić zdjęcie obrazu jeżeli miało by to pomóc.