Witam mam problem z pralką CANDY model CBL 85 była spalona grzałka po jej wymianie nadal nie grzeje co to może być za przyczyna nie ma napięcia w przewodach a miernik wskazuje nie raz 40V na przewodach od grzałki. proszę o jakieś podpowiedzi
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam