Witam. Posiadam Windowsa proffesional z dodatkiem service pack 2. Kilka dni temu zaintsalowalem go w miejsce windowsa xp pro bez zadnego dodatku.
Wczesniej wszytko bylo ok ale teraz kiedy zainstalowaem Xp pro sp2 to juz niestety nie wyświetla mi litery "ł". próbowaem podaczać 3 różne klawiatury ale i tak nie chcialo wyświetlać "ł". najciekawsze jest to ze podczas wpisywania np hasla podczas logowania do windows ł normalnie się wpisuje ale już po zalogowaniu "ł", "nie reaguje" wiec to chyba wyklucza kwestie komputera. wiec zostaje tylko wina nowego windowsa...
Jak można rozwiązac ten problem?
Wczesniej wszytko bylo ok ale teraz kiedy zainstalowaem Xp pro sp2 to juz niestety nie wyświetla mi litery "ł". próbowaem podaczać 3 różne klawiatury ale i tak nie chcialo wyświetlać "ł". najciekawsze jest to ze podczas wpisywania np hasla podczas logowania do windows ł normalnie się wpisuje ale już po zalogowaniu "ł", "nie reaguje" wiec to chyba wyklucza kwestie komputera. wiec zostaje tylko wina nowego windowsa...
Jak można rozwiązac ten problem?