28 Lis 2006 19:29
Podsumowując zaistalowanie Universal WDM Video Capture Driver powinno spowodować wykrycie karty przez win nt?
Sprawdzę to za kilka dni ponieważ w chwili obecnej nie dysponuje wystarczajacą ilością wolnego czasu.
O efektach poinformuje.
Pozdrawiam
-----------------------------------------------------------------------------------
Witam.
Zaistalowałem sterowniki
Universal WDM Video Capture Driver i niestety karya nie odpaliła.
Lecz na wspomnianej stronie sa również sterowniki pod
Win NT i na nich udało sie kartę uruchomić.
Mam tylko jeden problem:
dotychczas komputer nagrywał obraz z kamer non stop, żeby zabezpieczyć go przed niepowołanymi oczami założyłem hasło na wygaszaczu ekranu.
Na innych systemach wszystko było ok, na Win nt natomiast w momencie kiedy włączy się wygaszacz ekranu przestaje mi nagrywać obraz z kamer.
Nie wiem czym to jest spowodowane.Nie mogę zostawić komputera bez jakiejkolwiek ochrony.
Do nagrywania obrazu z kamer używam programu
Pico2000.
A już tak zupełnie przy okazji:
czy jest możliwość wyłączenie w systemie win nt funkcji wciskania klawiszy alt+ctrl+del przy uruchomieniu systemu?
Troche jest to uciążliwe.
Pozdrawiam
Moderowany przez TONI_2003:Post został scalony !