witam mam problem z tym windowsem
otórz nie moge zainstalować więkości urządzen w moim komputerze
takich jak dźwiekówki grafiki płyty głównej
prosze jak uruchomic proces instalacyjny tych urządzeń?
otórz nie moge zainstalować więkości urządzen w moim komputerze
takich jak dźwiekówki grafiki płyty głównej
prosze jak uruchomic proces instalacyjny tych urządzeń?