Witam mam problem z tym amplitunerkiem
Mianowicie pewnegorazu zaczal buczec a na drugi dziennie zagral juz wcale
wskaznik wysterowania prawego kanalu jest caly czas na full, mysle ze padla koncowka i juz wzialbym sie do wymiany ale chce najpierw posprawdzac wszystkie charakterystyczne napiecia tylko szzerze mowiac nie mam pojecia w ktorych punktach zaczac sprawdzanie i jakie sa normy
Z gory dziekuje fanatykom Radmorka
Mianowicie pewnegorazu zaczal buczec a na drugi dziennie zagral juz wcale
wskaznik wysterowania prawego kanalu jest caly czas na full, mysle ze padla koncowka i juz wzialbym sie do wymiany ale chce najpierw posprawdzac wszystkie charakterystyczne napiecia tylko szzerze mowiac nie mam pojecia w ktorych punktach zaczac sprawdzanie i jakie sa normy
Z gory dziekuje fanatykom Radmorka