Witam przeszukałem forum i nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie, a wiec zakupiłem programator na allegro http://allegro.pl/item144105448_programator_rib_motorola_gm350_gp300.html i nie moge połaczyc kompa z radiem prosze o pomoc czy do przewodów które podłaczam do radia czyli jeden + bus drugi masa potrzeba pod nie podpiąc zasialnie czy wystarczy zasilanie tylko z bateri prosze o podpowiedz jak skomunikować radio z komuterem dzieki i pozdrawiam