Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Menu serwisowe Panasonic TX32

25 Lis 2006 14:28 2779 10
  • Poziom 14  
    Witam wszystkich, mam taki problem. Był u mnie gościu z serwisu i zdjął nadmiar zieleni ale niestety w tej chwili mam z kolei nadmiar koloru niebieskiego. Czy może mi ktoś dokładnie opisać jak wejść do menu serwisowego do balansu bieli aby to poprawić typ telewizora to Panasonic TX-32PS12F będę bardzo wdzięczny bo w tej chwili jest tragedia aby toto oglądsać a do serwisu mam 40 km i nie będę targać tych 60 kg może ktoś mi podać jakie powinny być ustawione parametry na poszczególnych kolorach?W wyszukiwarce jakoś tego typu telewizora nie znalazłem.
  • Poziom 14  
    niestety ale jestem kompletnym laikiem w temacie widziałem jak gościu przy mnie zdejmował tą zieleń i tylko po prostu chciałem sróbować to poprawić ale właśnie nie podpatrzyłem dokładnie jak on wchodził w ten tryb serwisowy wiem tylko, że w ostatniej czynności przytrzymał około 3 sek. przycisk, trzeci przycisk na panelu telewizora oznaczony "-/F" i wówczas już pokazały się na obrazie poszczególne kolory do regulacji. Tyle mogę podpowiedzieć a ta wogóle dzięki za odzew
  • Poziom 23  
    a ztylu na obudowie nie ma podanego jakie to chasi
  • Poziom 14  
    na obudowie pisze Chassis: CP-830FP
  • Poziom 14  
    Panowie no niestety próbowałem trzech opisów podanych w postach i niestety jakoś nie mogę wejść w to menu serwisowe może ktoś ma jeszcze jakieś inne pomysły. Wiem, że serwisant robił to napweno na 99 kanale, a czy ważne może jest jaki to ma być program na tym 99 kanale?
  • Poziom 14  
    to w takim razie kicha próbowałem na 1 i niestety nie mogę wejść
  • Poziom 23  
    Wejdż na kanał 99. Ostrość minimum. Na pilocie MUTE i pod klapką program-. musisz to zrobic jednoczesnie okolo 3 sek