Witam.
Spalił mi się transformator w oscyloskopie.
Mam pytanie czy nawija ktoś trafa z rdzeniem typu EI w Krakowie?
Nie da się tego zrobić ręcznie. Nie znam napięć wyjsciowych bo bym dorobił toroida, może ktoś wie gdzie mógłbym go naprawić?
Pozdrawiam.
Spalił mi się transformator w oscyloskopie.
Mam pytanie czy nawija ktoś trafa z rdzeniem typu EI w Krakowie?
Nie da się tego zrobić ręcznie. Nie znam napięć wyjsciowych bo bym dorobił toroida, może ktoś wie gdzie mógłbym go naprawić?
Pozdrawiam.