Chcę podłączyć dipol 75om do nadajnika ze strony
http://pink.art.pl/radio/circuit/s_n4.html.Kłopot w tym że nadajnik ma impedancję 50om.
Co zmienić w nadajniku lub w antenie aby impedancja się zgadzała?
Co sądzicie o tym nadajniku ?
http://pink.art.pl/radio/circuit/s_n4.html.Kłopot w tym że nadajnik ma impedancję 50om.
Co zmienić w nadajniku lub w antenie aby impedancja się zgadzała?
Co sądzicie o tym nadajniku ?