Witam
Chciałbym w końcu nauczyć się wykorzystywać CPLD, ale nie wiem jak zacząć. Jaki programator można zrobić lub kupić do programowania 3V scalaków i jakie programy można wykorzystać na starcie. Nie znam się na językach programowania, ale znam się dobrze na projektowaniu układów cyfrowych, więc potrzebuję programu w którym projektuje się CPLD w formie schematu. Za wszelką pomoc będę bardzo wdzięczny.
Szukałem różnych informacji na stronie producenta jak i tu, ale nic mi to nie dało, jestem za bardzo zielony.
Chciałbym w końcu nauczyć się wykorzystywać CPLD, ale nie wiem jak zacząć. Jaki programator można zrobić lub kupić do programowania 3V scalaków i jakie programy można wykorzystać na starcie. Nie znam się na językach programowania, ale znam się dobrze na projektowaniu układów cyfrowych, więc potrzebuję programu w którym projektuje się CPLD w formie schematu. Za wszelką pomoc będę bardzo wdzięczny.
Szukałem różnych informacji na stronie producenta jak i tu, ale nic mi to nie dało, jestem za bardzo zielony.