Witam.
Zlozylem programator wg schematu http://ajd.czest.pl/~pawel.borkowski/wyklady/avrisp/budo_pro.html
Procesor progamuje bez problemu, ale ...
jak odlacze kabel od lpt uklad przestaje dzialac. Zasilanie mam zew (nie z lpt) wystabilizowane z pojemnościa 220uF i teraz najciekawsze jak palcem dotkne + to uklad zaczyna dzialac (dopuki trzymam palcem). Napewno nie sa to zimne luty. Czemu tak sie dzieje ?
Zlozylem programator wg schematu http://ajd.czest.pl/~pawel.borkowski/wyklady/avrisp/budo_pro.html
Procesor progamuje bez problemu, ale ...
jak odlacze kabel od lpt uklad przestaje dzialac. Zasilanie mam zew (nie z lpt) wystabilizowane z pojemnościa 220uF i teraz najciekawsze jak palcem dotkne + to uklad zaczyna dzialac (dopuki trzymam palcem). Napewno nie sa to zimne luty. Czemu tak sie dzieje ?