Witam,
Mam wycinarkę do styropianu (drut na ramie podłączony do transformatora) w której drut oporowy grzeje się zbyt mocno i pali cięty styropian.
Jak najprościej sterować jego temperaturą?
Dziękuję,
Pozdrawiam
Mam wycinarkę do styropianu (drut na ramie podłączony do transformatora) w której drut oporowy grzeje się zbyt mocno i pali cięty styropian.
Jak najprościej sterować jego temperaturą?
Dziękuję,
Pozdrawiam