Witam, mam straszny problem! Jestem w trakcie montażu kuli plazmowej i mam już prawie wszystkie elementy potrzebne do jej złożenia. Niestety brakuje mi jednego z najważniejszych i zarazem najdroższych elementów... No i w tym momencie rodzi się moje pytanie: czy wie ktoś może jak samemu wykonać domowymi sposobami trafo WN? byłbym bardzo wdzięczny. Aha zapomniałem dodać że wymontowanie z TV odrazu odpada ponieważ już to zrobiłem i ku mojemu wielkiemu zdziwieniu okazało się że ten trafo ani nie obniża ani nie podwyższa napięcia... Jest poprostu stały
Z góry dziękuję za pomoc