#1 2483314 01 Kwi 2006 20:38 hcwdf hcwdf Poziom 13 Posty: 109 Pomógł: 6 Autor tematu Post #1 2483314 01 Kwi 2006 20:38 Witam . Potrzebuje wykonać prosty zasilacz WN . Napiećie to 1800 V . Niewiem jak sie do tego zabrać . Prosze o jakieś sugestie
#2 2483619 01 Kwi 2006 22:01 oldking oldking Poziom 33 Posty: 1943 Pomógł: 162 Ocena: 523 Pomocny post? (0) Post #2 2483619 01 Kwi 2006 22:01 Witam Najprosciej - zamówic trafo sieciowe z 230V na 1800V o wymaganej mocy i po problemie. Proste, mało awaryne, trwałe. Promuję tematy: 01.10.2024 Dreame V9 - regeneracja akumulatora 04.12.2021 Bezprzewodowy prostownik samochodowy. 22.11.2021 "Stabilizator" temperatury do lutownicy transformatorowej 04.11.2019 Oświetlenie lampionu diodami LED. 29.07.2019 Akumulator 12V LiFePO4 w zamian za kwasowo-ołowiowy.