Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Zmywarka Ariston LST 670 E

Klimator 03 Dec 2006 17:24 3871 4
    Klimator
    Level 11  
    Witam mam taki problem ze zmywarka gdyż po wlaczeniu programu od 1-3 zmywarka dziala jednak przy przejsciu z trybu suszenia zmywarka sie zawiesza i pobiera i plucze naczynia w nieskonczonosc na panelu zmywarki miga pierwsza dioda z lewej strony. Moze ktos sie spotkal juz z takim problemem ?? znalazlem na elektrodzie opis bledow zmywarek ariston lecz jednak wykluczylem przecieki bo nigdzie woda sie nie leje odplyw jest drożny... zmywarce czasami zdarzy sie zadzialac poprawnie ale jest to bardzo rzadko ( akurat jak byl serwisant zadzialala poprawnie ;] ). Przy programach 4 - 5 zmywarka konczy program jednak sa to programy bez suszenia .
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    User removed account
    User removed account  
    Klimator
    Level 11  
    no niby zagladalem pod ;] ale ok dzisiaj moze poproboje z tym bokiem

wie ktos moze jak przyspieszyc program ?? tzn zeby przelaczyc odrazu na suszenie ?? bo tak to musze czekac godzine prawie zeby sie dowiedziec czy dziala ;]
    Klimator
    Level 11  
    e nie no ;] mowie ze zmywarka przechodzi caly cykl mycia i gdy ma sie konczyc juz caly program to jest po okolo 1,2 h ;] zmywarka nie wylacza sie tylko po cyklu suszenia pobiera znow wode i zapodaje ja juz w kolko ;] wczoraj byl niby fachowiec z serwisu Ariston ogladnal i powiedzial ze to programator ale nie jest pewien na 100% i kazal po swietach przywiezc mu zmywarke do serwisu moze mi ktos powiedziec jaki jest koszt takiego programatora do tej zmywarki ?? ja jestem zielony na maksa w tym temacie ;]