Sprawa co najmniej dziwna - przestała kręcić silnikiem. Był taki moment, że po wyciągnięciu elektroniki i ponownym złożeniu (taki trik;)) chwilę pracowała. Niestety znów przestała. Mam wrażenie, że to wina kontrolera silnika krokowego (kostka Panasonica chyba), ale to tylko przypuszczenia.
Miał ktoś podobny problem?
Heh... Zakupiłem "niesprawdzoną" LJ1000 w nadziei, że przełożę elektronikę do tej 1005, ale okazało się (ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu), że płyty się różnią!!
Z jednej strony na szczęście, bo do obu są takie same kasety a mam nówkę oryginał. Z drugiej strony wielki niefart, bo okazało się, że do LJ1000 jest jakiś nietypowy kabel!! W niewiedzy zakupiłem 2xDB25 M/M ale drukarka wariuje przy nim.
Ma ktoś jakiś pomysł co z tym wszystkim zrobić? Głównie chodzi o to, że szkoda mi kasety...
Miał ktoś podobny problem?
Heh... Zakupiłem "niesprawdzoną" LJ1000 w nadziei, że przełożę elektronikę do tej 1005, ale okazało się (ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu), że płyty się różnią!!
Z jednej strony na szczęście, bo do obu są takie same kasety a mam nówkę oryginał. Z drugiej strony wielki niefart, bo okazało się, że do LJ1000 jest jakiś nietypowy kabel!! W niewiedzy zakupiłem 2xDB25 M/M ale drukarka wariuje przy nim.
Ma ktoś jakiś pomysł co z tym wszystkim zrobić? Głównie chodzi o to, że szkoda mi kasety...