Witam wszystkich
Borykam się z problemem ustawienia zworek na dysku hdd i cd
Podłączam pod IDE1 taśmą 40 żyłową (czerwonym od zasilania), gniazda pasują.
Po uruchomianiu pojawia się komunikat "MASTER DRIVE-ATAPI INCOMPATIBLE"
Wspomnę że dysk HDD i CD chodził na płycie z PIII ale nie pamiętam czy na jednej taśmie, w każdym bądź razie są sprawne.
W chwili obecnej zworki ustawione są w ten sposób (zielony)
Borykam się z problemem ustawienia zworek na dysku hdd i cd
Podłączam pod IDE1 taśmą 40 żyłową (czerwonym od zasilania), gniazda pasują.
Po uruchomianiu pojawia się komunikat "MASTER DRIVE-ATAPI INCOMPATIBLE"
Wspomnę że dysk HDD i CD chodził na płycie z PIII ale nie pamiętam czy na jednej taśmie, w każdym bądź razie są sprawne.
W chwili obecnej zworki ustawione są w ten sposób (zielony)

