logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

tv grundig cuc2030, śnieży, obraz zwężony. Za co się zabrać?

grundig22 13 Gru 2006 10:32 1291 4
REKLAMA
  • #1 3325916
    grundig22
    Poziom 16  
    Posty: 274
    Ocena: 6
    Witam tv zalancza sie obraz sniezy.Jest zwezony w pionie z lewej i prawej strony okolo 2cm.Po wlozeniu anteny tv przechodzi w standby bez anteny sniezy nie wylancza sie pierwszy raz spotkalem taka usterke za co sie zabrac?
  • REKLAMA
  • #2 3325977
    T.Kolton
    Poziom 12  
    Posty: 110
    Pomógł: 2
    Ocena: 4
    Przypuszczam, że chodzi raczej o zwężenie w poziomie i tam bym sprawdził napięcie w gałęzi głównej i na tej podstawie dalej działał.
    Powodzenia.
  • REKLAMA
  • #3 3326551
    Konto nie istnieje
    Poziom 1  
  • REKLAMA
  • #4 3327834
    grundig22
    Poziom 16  
    Posty: 274
    Ocena: 6
    Przez av jest ok.Bardzo dziwna usterka bez anteny sniezy po prubie wlozenia anteny tv przechodzi w standby brak mi pomyslow jutro wymienie elki na wysokim.Gdy obraz sniezy to jest zwezony z lewej i prawej strony w pionie okolo 2cm

    Moderowany przez Jaś Kula:

    Przeczytaj https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic222018.html (podaj model TV).

  • #5 3331928
    Konto nie istnieje
    Poziom 1  
REKLAMA