Witam tv zalancza sie obraz sniezy.Jest zwezony w pionie z lewej i prawej strony okolo 2cm.Po wlozeniu anteny tv przechodzi w standby bez anteny sniezy nie wylancza sie pierwszy raz spotkalem taka usterke za co sie zabrac?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamModerowany przez Jaś Kula:Przeczytaj https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic222018.html (podaj model TV).